Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Webová aplikace pro sběr dat za byty


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je vytvoření a provozování web aplikace s interaktivním webovým formulářem na platformě dodavatele, která umožní: • osloveným vlastníkům bytových domů po autorizovaném přihlášení vyplnit či importovat požadované údaje za všechny budovy v jejich vlastnictví online, • vyplnit požadované údaje za budovy a byty zaměstnancům zadavatele. Dodavatel zajistí provoz webové aplikace jako služby SaaS na své infrastruktuře nebo v Cloudu po celou dobu sběru dat a v definovaných podmínkách dostupnosti (SLA) a průběžné předávání shromážděných údajů a výstupů z webové aplikace zadavateli. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena v přílohách č. 1 a 2 Výzvy a zadávacích podmínek.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.