Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VZMR - Frýdlantské noviny


Kategorie

Tisk a literatura

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vydávání informačních novin určených obyvatelům města Frýdlant nad Ostravicí, a to v měsíční periodicitě po dobu určitou ode dne uzavření smlouvy na zhotovení, vydání a distribuci informačních novin (první vydání se předpokládá „leden 2020“) do konce roku 2021 (poslední vydání se předpokládá „prosinec 2021“). Předmětem veřejné zakázky je vytváření obsahu novin (zhotovení), jejich tisk (vydávání) a následná distribuce v požadovaném rozsahu a kvalitě. Obsahem periodika budou komplexní informace o fungování a činnosti městské samosprávy, kulturního, sportovního a společenského dění ve městě Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí s cílem informovat občany prostřednictvím článků psaných profesionální novinářskou řečí, srozumitelnou běžnému občanovi o záležitostech veřejné samosprávy a veřejného života s povinností dodavatele provést kompletní jazykovou korekturu, za kterou bude plně zodpovídat (dále jen „periodikum“).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 14.10.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.