Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vzdělávání pedagogických pracovníků - II. opakování


Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Realizace vzdělávacích aktivit v oblasti ICT pro pedagogické pracovníky – pro učitele, ředitele i IT techniky s cílem zlepšení úrovně jejich ICT kompetencí a zefektivnění jejich využívání při práci s technikou pro školní i mimoškolní vzdělávání žáků a celkovému zkvalitnění a modernizaci výuky. Realizace vzdělávacích aktivit v oblasti digitální transformace pro pedagogické pracovníky – pro učitele, ředitele i IT techniky s cílem seznámit je s digitální transformací školního prostředí z pohledu vedení a řízení školy, využívání technologií ve výuce, moderní komunikaci se zaměstnanci, žáky a jejich rodiči a potřebným technologickým vybavením. Dále vytvoření učebních materiálů včetně standardizované metodiky, proškolení vybrané skupiny pedagogů středních škol a následná podpora vybraných škol při pilotním zavedení a ověření tohoto nástroje, a to jak při výuce, tak při přechodu žáků do odborné praxe.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.