Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VZ06/2020 - Nákup velkého přenosového vozu pro potřebu ČRo Praha


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je dodání přenosového vozu pro účely Českého rozhlasu Praha. Tento vůz zajišťuje kompletní realizaci rozhlasových přenosů a natáčení v exteriéru (politické a kulturně společenské akce, koncerty, zábavné pořady, nedělní bohoslužby apod.). Vozidlo požadujeme předat schválené pro provoz na pozemních komunikacích (včetně kompletní projektové dokumentace a všech potřebných dokumentů).

Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 5.900.000,- Kč (slovy: pět milionů devět set tisíc korun českých) bez DPH, přičemž předpokládaná hodnota kupní smlouvy vzešlé z této veřejné zakázky činí 2.000.000,- Kč (slovy: dva miliony korun českých) bez DPH. Zadavatel stanovil celkovou předpokládanou hodnotu veřejné zakázky s ohledem na sčítání hodnoty s obdobným předmětem plnění v jiných veřejných zakázkách.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.03.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.