Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VZ 33.20 Oprava oplocení ZŠ Březinova 52


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní díly

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je uzavření smlouvy o dílo na realizaci a odborné vedení realizace stavby „Oprava oplocení ZŠ Březinova 52“ spočívající v provedení nového oplocení o celkové délce 481,33 m, které bude kopírovat hranici pozemku, stejně jako tomu bylo u oplocení demontovaného, vč. vstupních dvoukřídlých bran a branek a to dle dokumentace pro územní řízení a provedení stavby s názvem „Oprava oplocení ZŠ Březinova 52“, dle projektové dokumentace zpracované společností MARK VALA s.r.o., IČO: 07214481 v 4/2019.
Podrobná specifikace této veřejné zakázky malého rozsahu je součástí zadávací dokumentace, kterou lze získat způsobem popsaným v článku VII. této výzvy. Účastník bude odborně způsobilý k zajištění předmětu smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.