Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VZ 119.19 Výměna plynových nebo kombinovaných sporáků v bytových domech ve vlastnictví SMO svěřených městskému obvodu Ostrava-Jih


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je uzavření rámcové smlouvy o dílo na výměnu plynových nebo kombinovaných sporáků za sporáky plynové nebo kombinované v obsazených bytech v bytových domech (specifikovaných v příloze č. 3 rámcové smlouvy) v majetku statutárního města Ostravy, svěřených městskému obvodu Ostrava-Jih.
Popis prací:
- demontáž, odvoz a likvidace starého sporáku
- dodávka a montáž nového plynového nebo kombinovaného sporáku
- dodávka a montáž kulového ventilu a plynové připojovací hadice do 2 m
- úklid místa plnění díla
- kontrola těsnosti v souladu s platnou legislativou (zaspána v montážním listu).

Podrobná specifikace dodávaných sporáků je uvedena ve Výzvě.

Výměna sporáků bude probíhat v pracovních dnech na základě e-mailových objednávek podle aktuálních potřeb zadavatele a nemusí týkat všech objektů specifikovaných v příloze č. 3 závazného návrhu rámcové smlouvy o dílo. Na dílčí zakázku zhotovitel vystaví montážní list, který musí mimo jiné obsahovat specifikace dílčí zakázky (jméno a příjmení, adresa, číslo bytové či nebytové jednotky v bytovém domě, specifikace závady apod.), a použitý materiál pro splnění zakázky včetně ceny. Montážní list bude potvrzen příslušným referentem – technikem DaBF. Montážní listy budou nedílnou součástí vystavené faktury, která bude zaslána odboru bytového a ostatního hospodářství příslušnému pověřenému zaměstnanci prostřednictvím pošty nebo předána na podatelně úřadu městského obvodu Ostrava-Jih.

Před instalaci kombinovaného sporáku v bytě zadavatel zajistí připojení elektrorozvodů pro tento účel včetně příslušného jištění.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.12.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.