Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výuka dětí ostravských MŠ a ZŠ přírodovědných a technických oborů

Číslo ve věstníku:
Z2019-042301
Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je kompletní organizační, personální zajištění a realizace výukových kurzů v oblasti přírodovědy, technických oborů, matematiky, finanční gramotnosti pro děti ostravských mateřských škol, žáků základních škol a žáků Školských zařízení zájmového charakteru ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Ostrava. Cílem výuky v rámci jednotlivých výukových kurzů bude propojit různé obory klasické školní výuky (např. chemie, fyzika, biologie, matematika, výtvarná výchova, technická výchova apod.), aby děti lépe pochopily již nabyté vědomosti a byly schopné aplikovat získané poznatky v praxi. Výuka bude probíhat interaktivní a zážitkovou formou s využitím moderních technologií, s důrazem na aktivitu a iniciativu dětí, rozvoj logického myšlení a využíváním týmové i samostatné práce dětí. Předpokladem je práce žáků v odborných a interaktivních učebnách, využívání speciálních didaktických a demonstračních pomůcek a přístrojů, vysvětlení fyzikálních jevů, vyzkoušení si moderních technologií. Předpokladem také je, aby kurzy navazovaly na klasickou výuku ve školách a byly přizpůsobené obsahu rámcových vzdělávacích programů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 26.11.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 03.01.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.