Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba PZS na přejezdech trati Rumburk - Dolní Poustevna


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla (souboru staveb) je zhotovení souboru staveb „Výstavba PZS na přejezdech trati Rumburk – Dolní Poustevna“. Cílem je zvýšení bezpečnosti železniční i silniční dopravy na přejezdech. Stavby souboru staveb:
1. stavba „Výstavba PZS v km 2,565 trati Rumburk – Dolní Poustevna“
2. stavba „ Výstavba PZS v km 14,031 trati Rumburk – Dolní Poustevna“

Předmět plnění veřejné zakázky

1. stavba „Výstavba PZS v km 2,565 trati Rumburk – Dolní Poustevna“
Předmětem díla zhotovení 1. stavby „Výstavba PZS v km 2,565 trati Rumburk – Dolní Poustevna“ je zvýšení bezpečnosti železniční i silniční dopravy na přejezdu P3535. Přejezd bude nově vybaven přejezdovým zabezpečovacím zařízením světelným kategorie PZS 3SBI bez závor. Ovládací prvky budou součástí jednotného obslužného pracoviště (JOP) v ŽST Rumburk.
Rozsah Díla „Výstavba PZS v km 2,565 trati Rumburk – Dolní Poustevna“ je zhotovení stavby dle schválené Projektové dokumentace a pravomocného stavebního povolení. Dokumentace pro provádění stavby, Realizační dokumentace a Dokumentace skutečného provedení stavby včetně notifikace autorizovanou osobou a zajištění manuálu údržby.
2. stavba „ Výstavba PZS v km 14,031 trati Rumburk – Dolní Poustevna“
Předmětem díla je zhotovení 2. stavby „Výstavba PZS v km 14,031 trati Rumburk – Dolní Poustevna“ jejímž cílem je zvýšení bezpečnosti železniční i silniční dopravy na přejezdu P3549. Přejezd bude nově vybaven přejezdovým zabezpečovacím zařízením světelným kategorie PZS 3SBLI bez závor. Ovládací prvky budou součástí jednotného obslužného pracoviště (JOP) v ŽST Mikulášovice dolní nádraží.
Rozsah Díla „Výstavba PZS v km 14,031 trati Rumburk – Dolní Poustevna“ je zhotovení stavby dle schválené Projektové dokumentace a pravomocného stavebního povolení. Dokumentace pro provádění stavby, Realizační dokumentace a Dokumentace skutečného provedení stavby včetně notifikace autorizovanou osobou a zajištění manuálu údržby
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.