Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba PZS na přejezdu P2236 v km 20,712 trati Rudná u Prahy - Odb. Jeneček


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Účelem díla je zhotovení stavby „Výstavba PZS na přejezdu P2236 v km 20,712 trati Rudná u Prahy – Odb. Jeneček“, jejímž cílem je zvýšení bezpečnosti železniční a silniční dopravy. Železniční přejezd P2236 je v současnosti zabezpečen výstražným křížem. Tato stavba má za cíl dosáhnout takových technických a provozních parametrů, aby technický stav zařízení dráhy, umožňoval bezpečnou jízdu stanovenou traťovou rychlostí a byla zajištěna bezpečnost železniční, silniční a pěší dopravy.

Předmět plnění veřejné zakázky
Předmětem díla je zhotovení stavby „Výstavba PZS na přejezdu P2236 v km 20,712 trati Rudná u Prahy – Odb. Jeneček“, jejímž cílem je zvýšení bezpečnosti železniční a silniční dopravy. Železniční přejezd P2236 je v současnosti zabezpečen výstražným křížem. Tato stavba má za cíl dosáhnout takových technických a provozních parametrů, aby technický stav zařízení dráhy, umožňoval bezpečnou jízdu stanovenou traťovou rychlostí a byla zajištěna bezpečnost železniční, silniční a pěší dopravy.
Rozsah Díla „Výstavba PZS na přejezdu P2236 v km 20,712 trati Rudná u Prahy – Odb. Jeneček“, zhotovení stavby, vyhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, realizační dokumentace a vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.