Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba objektu pro teoretickou a praktickou výuku odborného výcviku – Dobruška III


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací v rámci realizace akce s názvem Výstavba objektu pro teoretickou a praktickou výuku odborného výcviku Dobruška, a to v členění dle jednotlivých fází: S01 – Demolice S02 – Objekt výuky S03 – Dešťová kanalizační přípojka S04 – Zpevněné plochy, komunikace Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v projektové dokumentaci, technické zprávě a ve stavebním povolení, které tvoří přílohu č. 4 těchto zadávacích podmínek (dále jen „projektová dokumentace“) a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek (dále jen „soupis stavebních prací“). Dodavatel v krycím listu stavby soupisu stavebních prací nevyplní položky VRN4, protože je řeší investor a částky nejsou zahrnuty v ceně rozpočtu určeném na výstavbu objektu výuky pro dodavatele. Podrobná specifikace povinností zhotovitele je dále uvedena v návrhu smlouvy o dílo (dále jen „smlouva o dílo“), který je přílohou č. 1 těchto zadávacích podmínek. Svou cenovou nabídku rozvede účastník vyplněním soupisu stavebních prací.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.12.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.