Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výroba propagačních předmětů – stolní kalendáře 2021


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Kancelář

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1. Pracovní kalendář - týdenní stolní kalendář 2021 s fotografií a logy zadavatele Provedení: Formát: 300 x 135 mm list, stojánek 35 mm (jedná se o minimální formát, zadavatel připouští dodání většího formátu až o 20 x 20 mm – v nabídce je uchazeč povinen uvést přesný formát nabízeného předmětu) Kalendárium: české týdenní sloupcové jmenné, měsíční fáze, roční období, letní a zimní čas, včetně 3-měsíčního kalendária s odpočtem dnů na každé straně Jazyky: jednojazyčné (česky) Rozsah: 60 stran Obálka: křídový papír s povrchovou úpravou lesklým plošným UV-lakem proti otěru na celou stranu (celostránkové foto knihovny barevnost 4/0) Kartonový stojánek pro potisk z bílé lepenky 600 g/m2 (potisk: pás čtyř log knihovny a jejích dílčích projektů, v černé barvě – tisk na obě strany stojánku) Vazba: dělená kovová spirála „Twin Wire“, bílá barva Typ stojánku: zámek Součástí výroby je i tvorba návrhu potisku titulní strany z dodané fotografie. Fotografii i loga zašle zadavatel mailem. Počet kusů: 300 Vyhrazujeme si právo VZ zrušit a to i bez udání důvodů. Dodání zdarma. Uchazeči podáním nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy dle této nabídky, a proto mu nevzniká žádný právní nárok z titulu tohoto neuzavření smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.