Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vypracování a projednání projektové dokumentace na rekonstrukci budovy ZŠ a MŠ Škrdlovice č. p. 110


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky a plnění zhotovitele dle smlouvy o dílo je technické řešení a projektová příprava rekonstrukce budovy Základní a mateřské školy Škrdlovice č. p. 110. Jedná se o stavbu občanského vybavení pro vzdělávání, která se nachází na pozemku p. č. 114 v kat. území Škrdlovice. Maximální kapacita žáku v ZŠ je 48 žáků a maximální kapacita MŠ je 27 dětí. Půdorysný plán budovy ZŠ a MŠ Škrdlovice je přílohou výzvy, jako podklad pro vytvoření představy o dispozici budovy č. p. 110. Přílohou výzvy je také průkaz energetické náročnosti budovy č. p. 110 Obce Škrdlovice včetně protokolu o šetření výskytu zvýšené objemové aktivity radonu v objektu MŠ Škrdlovice č. p. 110 a (viz. přílohy č. 5–7).

Předmětem je zpracování projektové dokumentace (stavební, architektonické, statické řešení, zpracování všech projektových profesí, tj. ZTI, elektro + osvětlení s výpočtem, vytápění, PBŘ, úpravy rozvodů TZB atd.). Jedná se o vypracování kompletní projektové dokumentace pro vydání společného stavebního povolení (DSP) včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, a všech souvisejících činností. Předmětem veřejné zakázky jsou také inženýrské činnosti za účelem vydání společného stavebního povolení. Dále vyřízení pravomocného povolení stavby, v tomto případě společné stavební povolení. Ve výzvě a jejích přílohách jsou sepsány součásti a podmínky předmětu veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.11.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 06.01.2020 (17:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.