Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výpočetní technika pro distanční výuku na Pražské konzervatoři


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Výzva k zaslání cenové nabídky bude zaslána osloveným firmám pouze elektronicky formou mailu a zároveň bude uveřejněna na Profilu Zadavatele po celou dobu trvání lhůty pro podání nabídek, kde bude veřejně k dispozici případným dalším účastníkům výběrového řízení.

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nové, nepoužívané výpočetní techniky za účelem zabezpečení hromadné i individuální distanční výuky na Pražské konzervatoři do objektu budovy Pražské konzervatoře adrese „Na Rejdišti 1, Praha 1„ v souladu s výzvou a zadávací dokumentací.

Stávající technické vybavení Pražské konzervatoře je pro potřeby distanční výuky nedostatečné. Notebooky, tablety a další vybavení rozšíří možnosti online výuky v hromadných i individuálních předmětech. Pro potřeby distanční výuky z prostor školy (kvůli vybavení hudebními nástroji apod.) je důležité také pokrytí bezdrátovým připojením k internetu.

Termín realizace veřejné zakázky je do 30. listopadu 2020.
Místem plnění veřejné zakázky je sídlo Pražské konzervatoře na adrese „Na Rejdišti 1, Praha 1„.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.11.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.