Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna zdrojů UT a VZT v základní škole Borovany

Číslo ve věstníku:
Z2020-044580
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky související s rekonstrukcí kotelny, zejména výměna zdrojů UT a VZT a související stavební práce. Jedná se především o - demontáže stávajícího zařízení - montáže nových kondenzačních kotlů včetně plynových hořáků a dalšího příslušenství dle specifikace materiálu - rekonstrukce strojní části kotelny - úprava stávajícího plynovodu, řešení odvodu spalin - řešení hydraulického dopojení do systému UT, ošetření a proplach stávajícího systému - nového systému kontroly a MaR včetně opatření pro případné napojení kogenerační jednotky - součástí dodávky bude PROVOZNÍ ŘÁD KOTELNY - drobné stavební úpravy - další práce nezbytné pro realizaci stavby. Blíže viz. ZD a její přílohy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 01.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.