Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna regulátorů průtoků a řídících jednotek pro systém větrání laboratoří v sídle zadavatele


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo, která upraví podmínky a požadavky na dodání předmětu plnění, jehož součástí bude zajištění úprav a oprav vzduchotechniky, výměny regulátorů průtoků a řídících jednotek pro systém větrání laboratoří v budově sídla zadavatele, vlastněné a užívané zadavatelem, a to za podmínek stanovených ve smlouvě o dílo a v Technické zprávě a v jejích přílohách (příloha č. 2 ZD). Výměna bude provedena v rámci laboratoří a nebude zasahovat do centrálních vzduchotechnických jednotek. Účelem veřejné zakázky je výměna stávajících regulátorů s použitím novějšího systému řízení provozu VZT v laboratořích. Parametry přiváděného vzduchu, mikroklimatické podmínky a tepelná bilance v laboratořích se nemění. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je také vyhotovení veškeré nezbytné a příslušnými právními předpisy vyžadované dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.