Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna poškozených částí krovu střechy a výměna střešní krytiny hlavní budovy SPŠSE a VOŠ Liberec, Masarykova 460/3, p.o.

Číslo ve věstníku:
Z2020-001599
Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je oprava střechy hlavní budovy SPŠSE a VOŠ Liberec Masarykova 460/3, p.o., která spočívá v provedení oprav tesařských konstrukcí nahrazením degradovaných poškozených prvků krovu (sloupky, pásky, zhlaví vazných trámů apod.) novým řezivem shodných průřezů a opracování nebo příložkami z ocelových U-profilů. Dále ve výměně bednění střechy. Ve výměně stávající střešní krytiny z azbestocementových šablon a z tabulového Fe-Zn plechu břidlicovými šablonami a TiZn plechem. Nahrazení stávajících klempířských prvků oplechování, okapních žlabů a svodů z FeZn plechu klempířskými prvky z TiZn materiálu. Stávající komínová tělesa využívaná pro odvětrávací průduchy budou zachována a a opravena, a ostatní nevyužívané komíny budou upraveny dle projektové dokumentace (příloha č. 3 ZD). Prováděné práce při opravě střechy jsou vedeny snahou přiblížit se původnímu vzhledu a kvalitě střechy odpovídající významu budovy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.