Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna oken v objektech Anežského kláštera


Kategorie

Správa a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce je: 1) vypracování harmonogramu prací; 2) demontáž stávajících oken a osazení nových oken v jednotlivých objektech areálu Kláštera sv. Anežky České (dle projektové dokumentace a v souladu s požadavky Magistrátu hl. města Prahy, Odboru památkové péče); 3) dodávka veškerého potřebného materiálu a veškeré související práce a plnění potřebné pro realizaci díla (související zednické práce, likvidace odpadu, doprava, úklid staveniště a okolních prostor apod.). Podrobnější informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny ve výkazech výměr (Přílohy č. 2a a 2b), v projektové dokumentaci (Příloha č. 3), a v závazném návrhu smlouvy (Příloha č. 5).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.09.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.