Veřená zakázka

Výměna oken na objektech ZŠ v České Lípě

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Předmět veřejné zakázky je rozdělen do čtyř částí:
1. část VZ – Výměna oken ZŠ Partyzánská, 2. etapa
2. část VZ – Výměna oken ZŠ a MŠ Jižní - pavilon MV
3. část VZ – Výměna oken ZŠ Školní – tělocvičny
4. část VZ – Výměna oken ZŠ Dr. M. Tyrše, 1. etapa

Předmětem 1. části veřejné zakázky (dále jen „část VZ“) jsou stavební práce zahrnující zhotovení díla „Výměna oken ZŠ Partyzánská, 2. etapa“, tzn. demontáž stávajících dřevěných oken, výrobu a montáž plastových oken včetně žaluzií, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů včetně zednického začištění venkovních a vnitřních špalet a výmalbu, dle projektové dokumentace – příloha č. 1.1 ZD.

Předmětem 2. části VZ jsou stavební práce zahrnující zhotovení díla „Výměna oken ZŠ a MŠ Jižní - pavilon MV“, tzn. demontáž stávajících dřevěných oken v prostorách školky, kuchyně a skladů potravin, výrobu a montáž plastových oken, dodávku a montáž vnějších parapetních plechů. Dále také demontáž plechových dveří včetně následné dodávky a montáže nových plastových dveří včetně zednického začištění venkovních a vnitřních špalet, dle projektové dokumentace – příloha č. 1.2 ZD.

Předmětem 3. části VZ jsou stavební práce zahrnující zhotovení díla „Výměna oken ZŠ Školní – tělocvičny“, tzn. demontáž stávající prosklené stěny s ocelovou konstrukcí, výrobu a montáž nových oken. Nová okna jsou koncipována jako hliníková lehká obvodová stěna se zasklením z izolačního trojskla. Dále je předmětem této části VZ dodávka a montáž vnitřních a vnějších parapetů včetně zednického začištění venkovních a vnitřních špalet a výmalba, dle projektové dokumentace – příloha č. 1.3 ZD.

Předmětem 4. části VZ jsou stavební práce zahrnující zhotovení díla „Výměna oken ZŠ Dr. M. Tyrše, 1. etapa“, tzn. demontáž stávajících dřevěných oken, výrobu a montáž nových eurooken včetně žaluzií, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů včetně zednického začištění venkovních a vnitřních špalet a výmalbu, dle projektové dokumentace - příloha č. 1.4 ZD.

Zadavatel neplánuje prohlídku míst plnění. Součástí zadávací dokumentace je fotodokumentace, která tvoří přílohu č. 2.1 ZD pro 1. část VZ, přílohu č. 2.2 ZD pro 2. část VZ, přílohu 2.3 ZD pro 3. část VZ a přílohu č. 2. 4 ZD pro 4. část VZ.

Jistota za nabídku ve výši:
25 000 Kč – na 1.část VZ;
25 000 Kč – na 2.část VZ;
40 000 Kč – na 3.část VZ;
30 000 Kč – na 4.část VZ.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    05.05.2021