Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna oken BD čp. 371


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je výměna oken, okenních sestav, balkonových a vchodových dveří do bytového domu čp. 371, ulice Nádražní, 549 01 Nové Město nad Metují. Součástí akce jsou především práce spojené s vybouráním stávajících špaletových a zdvojených oken a dveří, vnitřních parapetů, včetně jejich likvidace, zednické začištění po vybouraných oknech, špaletách a vnitřních parapetech, dodávka a montáž nových plastových otvorových prvků a parapetů, napojení okna na venkovní parapet pomocí přechodové lišty, dodávka a montáž vnitřních parapetů, oprava bet. mazaniny, oprava keramické dlažby, vnější a vnitřní zednické začištění oken a ostění včetně malby, dodávka a montáž vnitřních žaluzií v místnostech určených k bydlení. Zakrývání vnitřního vybavení bytů při bouracích a montážních pracích. Doprava a likvidace vzniklého stavebního odpadu a vybouraných oken. Požadovaná hodnota součinitele prostupu tepla pro kompletní výrobek: Uw ≤ 1,0 W/ (m2.K) Veškeré práce v místnostech určených k bydlení budou provedeny s opatrností a ohledem na jejich uživatele a zařízení. Bližší informace k zakázce jsou obsaženy v přílohách č. 4 – specifikace díla a č. 5 - fotodokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.06.2020 (15:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.