Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výměna oken a zateplení fasády skladu u domu Svárov č.p. 936, Vsetín


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou stavební práce na akci „Výměna oken a zateplení fasády skladu u domu Svárov č.p. 936, Vsetín“. Výměnou oken a zateplením fasády dojde ke snížení energetické náročnosti budovy. Při zateplení fasády bude provedeno následující: vybourání stávajících oken, dodávka a montáž nových oken, zateplení fasády.
Specifikace předmětu veřejné zakázky je dále uvedena v těchto dokumentech:
a)Příloha číslo 1 – Soupis prací, dodávek a služeb, včetně výkazu výměr – Výměna oken a zateplení fasády skladu u domu Svárov č.p. 936, Vsetín.
b)Příloha číslo 2 – Projektová dokumentace pro provádění stavby – „Výměna oken a zateplení fasády skladu u domu Svárov č.p. 936, Vsetín, vypracoval: Šlinz & Štefanidesová s.r.o., Ústí 29, Vsetín 755 01, IČO: 03723143.
c)Příloha č. 3 – Smlouva o dílo
Zadávací dokumentace obsahuje mimo jiné slepý soupis prací v elektronické podobě. Zadavatel doporučuje účastníkům ověřit si soulad slepého soupisu prací s textovou a výkresovou částí PD stavby a případné rozpory si vyjasnit ještě v průběhu lhůty pro podání nabídek. Zadavatel zakazuje změnit strukturu soupisu prací.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 12.09.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.