Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výběr provozovatele vodohospodářské infrastruktury DSO Cecemínsko

Číslo ve věstníku:
Z2020-034659
Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je uzavření smlouvy o provozování kanalizací pro veřejnou potřebu ve vlastnictví svazku obcí Cecemínsko a jednotlivých obcí svazku (dále jen „koncesní smlouvy“ nebo „provozní smlouvy“), tj. smlouvy o provozování ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonech (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoVaK“) s právem výběru stočného náležející koncesionáři ve smyslu § 8 odst. 13 a 14 ZoVaK, jejímž předmětem bude nájem kanalizace ve vlastnictví svazku obcí Cecemínska a jednotlivých obcí svazku koncesionáři a závazek koncesionáře zajistit řádné provozování tohoto majetku ve smyslu příslušných ustanovení ZoVaK.

Druh zadávacího řízení:
Oznámení o zahájení koncesního řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.