Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Provozování VH infrastruktury obce Vyžlovka


Kategorie

OstatníSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je uzavření smlouvy o provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu ve vlastnictví obce Vyžlovka (dále jen „koncesní smlouvy“ nebo „provozní smlouvy“), tj. smlouvy o provozování ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoVaK“) s právem výběru vodného a stočného náležející koncesionáři ve smyslu § 8 odst. 13 a 14 ZoVaK.
Koncesionář bude za vodohospodářskou infrastrukturu hradit nájemné v souladu s § 2332 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Za zajištění provozování vodohospodářského majetku postoupí zadavatel vítěznému účastníkovi své právo vlastníka kanalizace pro veřejnou potřebu na předpis a výběr vodného a stočného od odběratelů.
Podrobně viz ZD.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 24.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 19.11.2019 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.