Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vybavení radiodiagnostického oddělení


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje Opravy, revize a servis

Lokalita:

Ústecký kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou dodávky zdravotnického vybavení podle následující základní specifikace jednotlivých částí zakázky.
Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks digitálního pojízdného RTG přístroje včetně dvou detektorů a příslušenství.
Podrobný rozsah předmětu plnění a technická specifikace dodávky, která je předmětem části 1 VZ, je podrobně uvedena v příloze č. 1 (Technická specifikace) zadávací dokumentace (dále též „ZD“).
Předmětem plnění části 2 VZ je modernizace stávajícího příslušenství CT přístroje Toshiba Aquilion 64 zadavatele, spočívající v dodání přístrojového a softwarového vybavení vč. instalace k rozšíření (upgrade) stávající stanice Vitrea workstation na Vitrea SingleServer, který pracuje na principu portálového serveru s úložnou kapacitou minimálně 3TB. Součástí realizace bude také dodání HW 3 klinických stanic k připojení s uvedeným serverem.
Podrobný rozsah předmětu plnění a technická specifikace dodávky, která je předmětem části 2 VZ, jsou podrobně uvedeny v příloze č. 1 (Technická specifikace) zadávací dokumentace.
Blíže viz ZD

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.01.2021 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.