Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vybavení pro rehabilitaci


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Ústecký kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou dodávky zdravotnického vybavení pro návaznou péči podle následující základní specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky.
- část 1 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks modulu virtuálního prostředí pro nácvik chůze na pohyblivém chodníku na již existující systém, umístěný na oddělení rehabilitace. Součástí předmětu je též demontáž stávajícího vybavení.
- část 2 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 3 ks systémů pro robotickou rehabilitaci pacientů. Součástí části 2 VZ je robotický systém pro rehabilitaci ruky, funkční elektrostimulace pro horní končetiny a funkční elektrostimulace pro dolní končetiny.
- část 3 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks terapeutického laseru, 4 ks magnetoterapeutických přístrojů, 4 ks kombinovaných elektroléčebných přístrojů (2 ks typ I a 2 ks typ II), 2 ks lymfodrenáže a 1 ks terapeutického ultrazvuku.
- část 4 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 2 ks pacientských zvedáků a 3 ks aktivně pasivních trenažérů pro DK a HK.
- část 5 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks fokusované rázové vlny s 2 ks aplikátorů pro rehabilitaci pacientů.
Blíže viz ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.