Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VN Brno – ambulance neurologie ve 2. NP budovy č. 1 – kláštera - realizace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce části prostor 2.NP budovy č. 1 za účelem přesunu ambulance neurologie ze stávající budovy C. Jedná se o stavební úpravy ve 2.NP budovy kláštera v areálu Vojenské nemocnice Brno. Tato rekonstrukce je vyvolány požadavkem nemocnice na umístění ambulancí neurologie do stávajících prostor kláštera. V nedávné minulosti sloužily tyto prostory jako vyšetřovna CT. V rámci plánované výstavby Pavilonu operačních oborů dojde k demolici stávající budovy C, ve které je v současnosti umístěna neurologie. Proto budou ambulance neurologie přesunuty do 2.NP kláštera. V rámci 2.NP budovy kláštera budou provedeny minimální nezbytné úpravy, které umožní umístění ambulancí neurologie včetně vyšetřoven EEG a EMG.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.