Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vítkov – door to door systém sběru a svozu odpadů


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Dopravní prostředky a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1700 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 350 ks nádob na bioodpad o objemu 240 l, 18 ks nádob o objemu 240 l – uzavřené, 90 ks nádob na tříděné odpady o objemu 770 l s horním výsypem, 110 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l s horním výsypem, a to dle specifikovaných parametrů uvedených v příloze č. 1 kupní smlouvy. Předmětem smlouvy je zejména dodávka zboží na místa určená kupujícím vykládka zboží bez asistence kupujícího, kompletace zboží včetně instalace RFID čipů (identifikátorů), které dodá dodavatel druhé části veřejné zakázky (vyjma koleček, která na zboží připevní kupující). Prodávající dále zajistí výrobu polepů v souladu s grafickým manuálem povinné publicity a jejich nalepení na zboží. Dále veřejnou zakázku tvoří dodávka hardware pro zavedení systému evidence odpadových nádob a automatické identifikace svážených nádob pomocí RFID čipů, určený k montáži na svozovou techniku (5 svozových vozidel), systém opticko-akustického upozornění pro obsluhu vozidla - (3 ks), senzor aktivace vyklápěče - (3 x 2ks), senzor otevření břicha svozového vozidla - (3 ks), 5 ks RFID ručních čteček pro pasport a inventarizaci nádob, určených ke spárování nádob s občanem, firmou. Dotykový terminál pro řidiče svozového vozidla – (3 ks), GPS/GSM jednotka s rozhraním CAN - (5ks), bezdrátové ruční čtečky – (2 ks) a 2.250 ks RFID čipů včetně software pro vedení evidence očipovaných nádob, který bude obsahovat data o uskutečněných, plánovaných svozových trasách a identifikovaných, vysypaných nádobách. Dále také software pro pasportizaci nádob. Vše dle specifikovaných parametrů uvedených v příloze č. 1 smlouvy. Předmětem smlouvy je rovněž montáž zařízení a zaškolení obsluhy kupujícího. Prodávající dále zajistí výrobu polepů v souladu s grafickým manuálem povinné publicity a jejich nalepení na zboží.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.