Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vitice, likvidace nelegální skládky nebezpečného odpadu- tavírenských solí, Vitice, okres Kolín


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Svoz odpadu

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a služby, spojené s projektem „Vitice, likvidace nelegální skládky nebezpečného odpadu- tavírenských solí, Vitice, okres Kolín".
Předmětem projektu je likvidace 147,5 t nebezpečného odpadu umístěného v areálu ZD Podlipan. Jedná se o kalírenské soli, které se soudní cestou dostaly od původce- vymazané právnické osoby- do vlastnictví obce Vitice. nebezpečný odpad bude za současné fyzické kontroly vymístěn ze současných prostor , budou učiněny kroky k bezpečnému naložení, převozu a likvidaci. Na závěr bude proveden monitoring uvolněných prostor a v případě zjištění nevyhovujícího stavu je navržena sanace kontaminovaných stavebních konstrukcí.
Hmotnost odstraňovaných odpadů: 147,5 t
Řešená plocha: 135 m2
Počet řešených lokalit: 1
realizací projektu dojde k likvidaci nebezpečných a toxických látek, jejichž současný způsob skladování je neudržitelný, představující vysoké riziko vzniku ekologické havárie na lokalitě.

Druh zadávacího řízení:
Užší řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 28.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 29.11.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.