Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Víceúčelové sportovní hřiště Tři Dvory


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Charakteristika veřejné zakázky je dána projektovou dokumentací „VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVNÍ PLOCHA“ zpracovanou Radimem Kozlovským, Okružní 1375, 280 02 Kolín V, IČO: 102 47 033, ve které jsou popsány stavební práce a související dodávky spojené s vybudováním víceúčelového sportovního hřiště v obci Tři Dvory.

Pozemek pro výstavbu víceúčelové sportovní plochy je stávající cvičné fotbalové hřiště ve Třech Dvorech, číslo pozemku 762/37, vedená u Katastrálního úřadu v Kolíně jako ostatní plocha.

Na tomto pozemku bude vybudováno nové venkovní hřiště a kurty pro tenis, volejbal, nohejbal, házenou a ostatní míčové hry. Na pozemku 762/37 bude dále instalováno další vybavení víceúčelového hřiště, a to stacionární cvičební venkovní prvky pro udržování kondice pro širokou veřejnost a doplňkový mobiliář.

Na upravené ploše části pozemku 762/37, budou provedeny tyto části víceúčelové stavby:
- Víceúčelové hrací hřiště s vnitřním oplocením (rozměry hřiště 32 x 15 m)
- Zpevněné plochy - chodník po obvodu hřiště a vnějším oplocením
- Stacionární tréninková zařízení (šlapací zařízení, elipsovité zařízení, procvičování chůze, jezdecké zařízení, rotoped)
- Doplňkový mobiliář (2 x odpadkový koš /dřevo + kov/, 2 x stání na kola, 4 x lavička /kov + dřevo/, 2 ks solární osvětlení)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.