Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Veřejná soutěž podle podle § 1772 a násl. občanského zákoníku - "Veřejná soutěž – Odstraňování vraků vozidel"


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Ostatní

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Účelem veřejné soutěže je uzavření smlouvy na odstraňování vraků silničních vozidel ve smyslu ustanovení § 19 odst. 2) písm. g) zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, případně i odstavených vozidel s ukončenou životností (do 31. 12. 2020 autovraků ve smyslu ustanovení § 36 a násl. zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů), vozidel, která nesmějí být provozována na pozemních komunikacích ve smyslu ustanovení § 19 odst. 2) písm. h) zákona o pozemních komunikacích a případně dalších silničních vozidel určených objednatelem a zajištění jejich likvidace.

Vyhlašovatel tímto činí uveřejněním na svém profilu zadavatele výzvu k podávání návrhů na uzavření smlouvy, uchazeči předkládají své návrhy nabídek.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.