Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VD Fláje – zdvihací zařízení o nosnosti 15 t pro meziúrovňový transport břemen, kolejový svršek a manipulační vozík


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o výstavbu nových a opravu (údržbu) stávajících technologických zařízení. Účel užívání stavby se výstavbou nemění – jedná se o obousměrný transport břemen uvnitř tělesa hráze VD v případě opravy kuželových uzávěrů.
Stavba je členěna na 1 stavební objekt a 2 provozní soubory:
- PS 01 – realizace nového zdvihacího zařízení pro meziúrovňový transport břemen do 15 t uvnitř tělesa hráze VD. Tato část stavby je zařazena do kategorie investic.
- SO 01 – výstavba nových stavebních konstrukcí (opěrná zeď, pilastr sloupu JD, schodiště) v místě změny výškových úrovní původní kolejové dráhy uvnitř tělesa hráze. Tato část stavby je zařazena do kategorie investic.
- PS 02 – realizace nové části kolejové dráhy v místě změny výškových úrovní původní dráhy. Tato část stavby je zařazena do kategorie investic. Oprava celé stávající části kolejové dráhy (částečná výměna pražců, upevnění kolejnic, podbití). Tato část stavby je zařazena do kategorie oprav.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.04.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.