Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Valdice – výměna dřevěných oken - EED


Kategorie

Správa a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vybourání stávajících oken, likvidace vybouraných oken a suti, vybourání stávajících parapetů, D+M nových oken, D+M dřevěných parapetů, D+M vnitřních žaluzií, napojení na stávající venkovní parapety v objektu č.6 dle přílohy č.3. Zakázka se skládá z: • Profily bílé dřevěné EURO (smrk napojovaný) • Kování umístěné ve spodní 1/3, celoobvodové s rolničkovými čepy, dva bezpečnostní body proti vypáčení, pojistka chybné manipulace, přizvedávač křídla, otvíravé a sklopné ovládání křídla s možností větrání pomocí 4. polohy kliky (tzv. mikro ventilace). Kování musí být vybaveno pojistkou proti možnosti současného otevření a vyklopení křídla. • Zasklení: 4-16-4mm sklo s pokovenou vrstvou, plněno Argonem, TGI rámeček - šedý (standard) • Parapet venkovní - napojení na stávající venkovní parapet pozinkovaným přechodovým plechem • Parapet vnitřní – dřevěný v barvě bílé včetně bočních překrytek hl. 300mm • Žaluzie horizontální v barvě bílé do každého křídla Rozsah dodávek a prací: · Vybourání stávajících oken · Osazení nových EURO oken · Vybourání stávajících parapetů · Osazení dřevěného parapetu včetně překrytek, hl. 30cm · Klempířské napojení nového okna na stávající venkovní parapet · Likvidace vybouraných oken Mimo tyto činnosti patří do dodávky i následující: - zajištění bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí, - likvidace vzniklého odpadu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.