Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Valdice – oprava elektroinstalace obj. č. 6


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je oprava silnoproudých a slaboproudých rozvodů včetně zásuvek, vypínačů, krabic, osvětlovacích těles a osazení nového rozvaděč R1.1. v 1.NP objektu č. 6 dle projektové dokumentace pro provádění stavby zpracované firmou Elektros spol. s r.o.:  provedení nových silnoproudých rozvodů umělého osvětlení včetně D+M osvětlovacích těles a vypínačů v rozsahu PD  provedení nových silnoproudých rozvodů včetně D+M krabic a zásuvek v rozsahu PD  provedení nového uzemnění a ochranného pospojování v rozsahu PD  provedení nových slaboproudých rozvodů včetně D+M krabic a zásuvek v rozsahu PD  výroba a osazení nového rozvaděče R1.1v místnosti strážného stanoviště v rozsahu PD Jsou-li v projektové dokumentaci uvedeny obchodní názvy výrobků nebo materiálů jsou uvedeny pouze jako referenční, je možné použít jiné o shodných či lepších vlastnostech.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.