Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Valdice - oprava bazénu sauny


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Po provedených demontáží vodovodních armatur a odpadního potrubí bude provedeno osekání stávajících bělninových obkladů. Stávající dlažba bude odstraněna a podkladní betony budou odbourány na nové uspořádání spádů podlahy. Betonové stěny stávajícího bazénu včetně schodů budou odstraněny. Bude proveden výkop pro armaturní šachtu. Po provedených bouracích prací budou provedeny nové rozvody vody a odpadů, provedeno vybetonování nové armaturní šachty, vybetonování dna ve spádu pro plastový vychlazovací bazén včetně prohlubně pro vypouštěcí vpust a vypouštěcí potrubí, kompletace plastového bazénu a vložení do připravené betonové jímky včetně vyvedení potrubí, obetonování bazénu, provedení hydroizolační stěrky na stěny a podlahu, provedení nového bělninového obkladu až do stropu, položení protiskluzové dlažby, provedení výmalby stropů a obnovení nátěrů rámů oken a stávajících ocelových zárubní.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.10.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.