Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

VÁCLAVOVICE - CHODNÍK - úsek ŠENOV - KOZLOVEC


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika Energie
Energie ->  Ostatní Opravy, revize a servis

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem plnění zakázky je zhotovení stavby „CHODNÍK PODÉL SILNICE III/4701 úsek ŠENOV - KOZLOVEC“ spočívající ve vybudování nové pěší trasy mimo vozovku státní silnice III/4701. Jedná se o úsek v celkové délce cca 1010 m, který navazuje na chodník z vedlejší obce Šenov a pokračuje přes autobusovou zastávku (U Slívy) kolem kostela k autobusové zastávce Točna. V místě autobusové zastávky bude chodník oboustranný a bude tam i přechod pro chodce. Nový chodník bude mít minimální šířku 1,5 m. V místech dostatečné šířky zeleného pásu vedle stávající komunikace na obecní parcele 682/1 je chodník odsazen od komunikace o 0,75 m. Jinak je chodník přimknut k vozovce a je vyvýšen o 150 mm nad vozovkou. Nový chodník bude mít horní kryt z betonové zámkové dlažby v barvě přírodní (šedá). V místě přejížděných chodníků (vjezdy na přilehlé parcely) bude zesílená dlažba a konstrukční vrstvy.
Nový chodník navazuje na chodník z obce Šenov, bude spojovat satelitní zónu na začátku Václavovic s autobusovými zastávkami a kostelem. Konec nového chodníku je zároveň napojen na stávající chodník směrem k centru obce.
Součástí stavby je návrh speciálního nasvětlení nového přechodu pro chodce. Jedná se o samostatný objekt SO 401, který už je povolen vydaným územním rozhodnutím.
Realizací stavby se přispěje ke zvýšení bezpečnosti provozu v zájmovém území. Chodci se budou pohybovat mimo pojížděnou vozovku.
Po dokončení se bude jednat o stavbu trvalou.
Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a předání certifikátů o použitých materiálech, dle předchozí specifikace zadavatele.
Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v projektové dokumentaci pro provedení stavby „CHODNÍK PODÉL SILNICE III/4701 úsek ŠENOV - KOZLOVEC“, zpracovatel Ing. Stanislav Ostruška, Ostravice č.p. 770, 739 14 Ostravice, IČ: 68909420, DIČ: CZ6311080050; ČKAIT: 1102364; arch. číslo: 17493.1-ST-A, datum: listopad 2018.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.05.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2019 (08:30)

Registrujte se ZDARMA
Přihlašte se nebo se registrujte a získejte ZDARMA přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.