Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úpravy webového portálu LAVDIS a CMS, Vytvoření API a jeho správa"


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Úpravy webového portálu LAVDIS a CMS
Předmětem veřejné zakázky jsou úpravy v rámci správy obsahu CMS, kde dojde k úpravě správy dat vodních stavů a průtoků a správy historie s možností exportu dat z databáze; úpravy přehledu jednotlivých modulů CMS a jejich kategorizace; úpravy přístupu dle nových rolí v rámci systému SSO k jednotlivým modulům CMS; vytvoření nástroje pro správu balíku „RIS Index verze 3.0“, vložení popisku a informaci o verzi a automatické zobrazování těchto informací na portálu LAVDIS; úpravy webového portálu LAVDIS s ohledem na nejnovější verze internetových prohlížečů a technologií. Úpravy editačního a uživatelského rozhraní v rámci CMS a portálu LAVDIS bude řešeno s ohledem na vývoj upgrade systému NTS, který je naplňován v rámci projektu RIS COMEX. Aktualizace dokumentací a jejich migrace do formátu obsahu DokuWiki.

RIS - vytvoření API a jeho správa
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nástroje API a jeho správa pro dostupnost veřejných informací a základních číselníků vodních cest a plavby pomocí strojového čtení dat externími aplikacemi (subjekty); správa bude dostupná přes přidělenou roli uživateli a „stroji“ v rámci systému SSO; napojení základních sad dat pro čtení externími aplikacemi; administrátorská a uživatelské dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.