Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úprava křižovatky Úpské nábřeží, Trutnov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby dle projektové dokumentace s názvem „Úprava křižovatky Úpské nábřeží“.
Jedná se o úpravu stávající stykové křižovatky ulic Úpské nábřeží a Novodvorská z důvodu zkapacitnění komunikace. Charakter stavby zůstává neměnný. Záměrem je navýšení počtu jízdních pruhů, což vede ke změně šířkového uspořádání komunikace. Na úkor zeleného pruhu dojde k rozšíření silniční komunikace o odbočovací pruh sloužící k odbočení vlevo. Přechod pro chodce bude opatřen ochranným ostrůvkem š. 2,00 m. Na ochranný ostrůvek bude navazovat kryt z dlažby délky 11,50 m. Z důvodu odsunutí přechodu pro chodce od nároží křižovatky bude prodloužen pruh pro chodce u souběhu s nábřežím o 10,50 m. Dále dojde k vybudování přechodu pro chodce v ulici Novodvorská a v ulici Úpské nábřeží. Součástí stavby je obnova živičného krytu vozovky, kácení zeleně a úpravy stávajícího veřejného osvětlení.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.05.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.