Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ÚPB OHSP - Zpracování dokumentace stávajícího provedení stavby - skladový areál v Uherském Hradišti


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je zaměření a zdokumentování přesné podoby všech stavebních objektů skladového areálu - např. přesné zachycení tlouštěk zdí, změn jejich směrů, rozměrů otvorů a jejich výplní, tvaru a sklonu povrchu zpevněné manipulační plochy, oplocení apod., a dále i vedení inženýrských sítí včetně přípojek v podrobnosti dále uvedené. Předmětem této veřejné zakázky je kompletní zaměření všech staveb ve skladovém areálu 3D laserovým skenováním s požadovanou minimální přesností na 1 cm a jejich přesné zdokumentování v měřítku a rozsahu odpovídajícím potřebám průkazného a podrobného zobrazení stavební struktury tak, aby byly zobrazeny veškeré konstrukční a prostorové souvislosti stavby včetně případných širších souvislostí (např. napojení na okolní zástavbu). Zpracovaný předmět veřejné zakázky bude sloužit pro další editaci – jako podklad pro stavebně technický průzkum, pro zadání následných veřejných zakázek, např. na zhotovení projektové dokumentace na rekonstrukci apod. Předmětem této veřejné zakázky je zaměření stavby a zpracování dokumentace stávajícího provedení stavby (dále jen „DSPS“) v tištěné i digitální podobě v rozsahu dle přílohy č. 14 vyhl. č. 499/2006 Sb.. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobněji specifikován v článku II. Smlouvy o dílo (Příloha č. 1 Výzvy).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 06.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.