Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ÚP ČR – KrP Brno – rekonstrukce elektronických zabezpečovacích systémů na pracovištích ÚP ČR (Hodonín, Hustopeče, Mikulov, Rosice, Veselí nad Moravou, Židlochovice)


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Dodávka a montáž poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (dále jen PZTS). PZTS je soubor čidel, tísňových hlásičů, ústředen, prostředků poplachové signalizace, přenosových zařízení, zapisovacích zařízení a ovládacích zařízení, jejichž prostřednictvím je opticky nebo akusticky signalizováno na určeném místě narušení střeženého objektu nebo prostoru. Plnění veřejné zakázky zahrnuje: a) Dodávka a montáž PZTS - dodávka zařízení, služeb a provedení všech montážních prací zajišťujících kompletní realizaci funkčních PZTS, prověření správnosti a kompletnosti zapojení, kontroly funkčnosti příp. zkušební provoz. Na pracovišti v Hustopečích zakázka zahrnuje taktéž demontáž stávajícího PZTS. - HW vybavení – obecná a předpokládaná specifikace zařízení je uvedena v příloze č. 5, za správné a funkční řešení ručí dodavatel - SW vybavení – součástí dodávky SW bude i zaškolení odpovědné osoby uživatele pro obsluhu systému. b) Ostatní činnosti Předmětem nabídky jsou také práce výše neuvedené (průzkum před realizací, doměření na místě stavby, vypracování projektové dokumentace pro realizaci a dokumentace skutečného provedení, příprava výroby, vyhledání výrobků a materiálů na trhu, nákup materiálu, montáž, doprava, vyvzorkování materiálů před zahájením montáže, proškolení obsluhy, výchozí revize, koordinaci na místě, úklid, uložení odpadů apod.) a všechny další položky, které je nutno provést a dodat v rámci vlastní realizace akce. c) Servisní činnost Předmětem servisní smlouvy je údržba SW i HW PZTS v rámci záručního a pozáručního servisu. Zhotovitel nastoupí na odstranění nahlášené závady nebo poruchy PZTS nejpozději do 24 hodin od nahlášení. Úplné odstranění závady bude časově závislé na dodávce jednotlivých komponentů. Součástí této služby je také pravidelná periodická roční kontrola PZTS, která zahrnuje kontrolu základních funkcí systému, ověření činnosti systému při poplachu, ověření správné činnosti a nastavení všech komponentů, kontrola všech rozvodů, kontrola stavu napájecí soustavy a záložních akumulátorů, odstranění nečistot ze všech detektorů a ostatních důležitých částí systému, revize silových částí zařízení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 07.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.