Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ultrasonografický přístroj s vaginální a abdominální sondou


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu je dodávka 1 ks ultrasonografického přístroje s vaginální a dvěma abdominálními sondami. Přístroj musí být funkční, spolehlivý, zcela nový a musí splňovat požadované parametry uvedené v Technické specifikaci v Příloze č. 4 těchto ZP. Součástí dodávky je doprava do místa plnění, instalace, zprovoznění, instruktáž obsluhujících pracovníků oprávněnou osobou, možnost bezplatného provedení poučení osobou poučenou výrobcem, popř. zástupcem, kterého k tomu, výrobce zmocní, k provádění instruktáží v souladu s § 61 zák. č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích, pro pět (5) zaměstnanců zadavatele, poskytnutí úplného bezplatného servisu po dobu záruční lhůty (minimálně 24 měsíců) s přímým zastoupením servisní společnosti v České republice, dodání návodu v českém jazyce v tištěné i elektronické verzi. Součástí předmětu plnění je zajištění pozáručního servisu, minimálně po dobu 8 let, zajištění dodávek náhradních dílů minimálně po dobu 10 let od uvedení do provozu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.10.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.