Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úklidové služby pro FF OU 2021-2022/2


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění úklidových služeb v objektech Filozofické fakulty Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu 24 měsíců.

Předmětem veřejné zakázky je:

Zajištění služeb řádného úklidu

Popis požadovaných služeb, jejich rozsah, specifikace a další požadavky jsou uvedeny v Příloze č. 1 – Popis objektů a rozsah požadovaných služeb a Příloze č. 2 – Technická specifikace požadovaných služeb, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na jejímž základě budou poskytovány jednotlivé úklidové služby dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Plnění veřejné zakázky bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek (viz čl. 5 zadávací dokumentace) probíhat formou jednotlivých zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bez obnovení soutěže.

Zadávaní jednotlivých zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat formou zaslání písemné objednávky zadavatele. Objednávka bude vítězným dodavatelem potvrzena nejpozději do 2 pracovních dnů od jejího doručení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.