Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úklidové práce v budovách Městského úřadu v Říčanech


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění kompletních úklidových prací v následujících objektech v majetku města Říčany: Masarykovo náměstí 53, Říčany – budova „A“ Masarykovo náměstí 83, Říčany – budova „B“ Olivova 1800, Říčany - budova "C" Komenského náměstí 1850, Říčany – budova „D“ Komenského náměstí 1619, Říčany – budova „F“ K solné stezce 72, Říčany – Hřbitov Březinova 1650, Říčany Specifikace objektů a jednotlivých činností je uvedena v příloze č. 4. Kvantifikace je orientační a může se v průběhu smluvního vztahu měnit na základě aktuálních potřeb zadavatele. Následná fakturace bude provedena na základě skutečnosti. Součástí plnění je dodávka náplní (tj. zejména papírové ručníky, toaletní papír, mýdlo) dle specifikace uvedené v příloze č. 5 této výzvy. V příloze č. 5 jsou uvedeny odkazy na referenční výrobky, které jsou nezávazné a slouží pouze pro účely definování požadované kvality dodávek. Účastník může nabídnout i jiné, kvalitativně srovnatelné výrobky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.02.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.