Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úklid interiéru objektu Dobrovského 1278/25, Praha 7


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět plnění veřejné zakázky zahrnuje vnitřní ekologický úklid kanceláří a všech ostatních místností užívaných zaměstnanci zadavatele, dodávku a rozmístění ekologicky šetrných hygienických potřeb (spotřebního zboží a materiálu) na místa určení, zajištění generálního úklidu (mytí oken, čištění koberců, čištění čalouněného a koženého nábytku apod.) a zajištění pohotovostního úklidu pro případ havárie či stavební rekonstrukce apod., a to dle skutečné potřeby zadavatele. Dle resortní strategie odpovědného zadávání má zadavatel v úmyslu zadat zakázku v souladu s principy sociálně odpovědného veřejného zadávání, zejména se zohledněním: a) důstojných pracovních podmínek zúčastněných zaměstnanců, b) ekologicky šetrných řešení, Dále zadavatel požaduje dodržení zásad tzv. barevného kódování, jako základ hygienického úklidu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.