Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

UKAZATELE RYCHLOSTI, SBĚR DOPRAVNÍCH DAT


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodání a instalace čtyř kusů informačních ukazatelů rychlosti vozidel umožňujících sběr dopravních dat a jejich dálkový přenos.

Ukazatel okamžité rychlosti musí splňovat následující minimální parametry: dvoumístný displej pro zobrazení rychlosti, zobrazení rychlosti min. do 99 km/h, dobrá viditelnost v závislosti na denní době (úprava proti „oslepnutí“ diod při slunečním svitu), upozornění na překročení rychlosti samostatným panelem, nepřetržitý sběr dopravních dat s možností dohledání historie a reportu dat (např. ve webové aplikaci dodavatele zařízení). Základní požadavky: počty vozidel v obou směrech (u dvoupruhové komunikace), intenzity vozidel, výhodou rozeznávání nákladních vozidel. Dále je požadován obraz dopravní situace v místě (bez ukládání dat a možnosti čtení RZ), uchycení a připojení na sloup veřejného osvětlení (typy používané v hl.m. Praze), provoz na baterie (režim nabíjení přes veřejné osvětlení v noci, provoz přes den na baterii), dostatečná ochrana proti poškození vandalismem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.