Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Udržovací práce vstupní chodby Mateřské školy v Chlumíně


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Středočeský kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou udržovací práce vstupní chodby Mateřské školy v Chlumíně, která byla postavena v 70. letech 20. století. Stávající vstupní chodba MŠ je tvořena ocelovou nosnou konstrukcí z ocelových sloupků jeklů 80/80/5 a vodorovných ocelových ohýbaných nosníků U80 spojených svařováním. Ocelové sloupky jsou pravděpodobně zabetonovány v patkách nebo základových pasech, bude ověřeno při výkopových pracech. Pultová střecha je tvořena z tepelněizolačních PUR panelů a plechové krytiny. Obvodové stěny chodby jsou vyplněny mezi sloupky lepeným bezpečnostním sklem z tabulí širokých 960mm a vysokých 2100mm v ocelovém rámu z L profilů 40/40. Některá z těchto skel jsou prasklá a některá skla byla již dříve vyměněna za desky z makrolonu. Podlaha je betonová pokryta původními dlaždicemi 100/100 mm, dlažba je nerovná, popraskaná a v některých místech chybí spárovací malta.
Udržovací práce spočívají ve výměně všech skel a makrolonu za zdivo s okenními otvory a dveřmi v obvodové stěně chodby a nová dlažba.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.02.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2020 (16:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.