Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Údržba veřejné zeleně na částech území města Třebíč – západ a místní části


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spojené s údržbou veřejné zeleně na území města Třebíč. Budoucí dodavatel bude zajišťovat následující práce: jarní vyhrabávání trávníků, kosení trávníkových ploch, podzimní vyhrabávání listí včetně opakovaného přehrabání 35 % ploch, řez živých plotů.
Veřejná zakázka je v souladu s § 35 a § 101 zákona dělena na 2 části. (Část 1 - Údržba veřejné zeleně na části území města Třebíč – západ a Část 2 - Údržba veřejné zeleně na části území města Třebíč – místní části). Účastník je oprávněn podat nabídku na jednu nebo obě části veřejné zakázky. Hodnocení nabídek proběhne na každou část samostatně. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou, a to na každou část samostatně.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.02.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.