Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Údržba dřevin na území městského obvodu Poruba 2021/2023


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je realizace služby: Údržba dřevin na území městského obvodu Poruba. Jedná se o práce, které zahrnují údržbu dřevin (stromů a keřů), spočívající v kácení a ořezech. U stromů se jedná o kácení, řešení havarijního stavu dřevin, tzn. okamžité odstranění vývratů, rozlomených nebo poškozených stromů, kácení dřevin z bezpečnostních a zdravotních důvodů, vše plně v souladu s arboristickými standardy SPPK A02 005:2015 „Kácení stromů“. Řezy stromů a keřů – budou prováděny plně v souladu s arboristickými standardy SPPK A02 002:2015 „ Řez stromů“, řezy budou specifikovány podle charakteru dřeviny a požadavku řezu. Frézování pařezů vč. pařezových náběhů a likvidace bio hmoty. Štěpkování a následný odvoz vzniklé bio hmoty na skládku nebo na jiné místo dle určení referenta, či k jinému zpracování. Specifikace předmětu plnění je uvedena v návrhu smlouvy o dílo – příloha č. 5 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.