Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Tisk publikací Výroční zpráva 2019 a Závěrečná zpráva ARTýden 2019


Kategorie

Tisk a literatura

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Náklad 250 výtisků publikace Výroční zpráva 2019 - přesné zadání všech parametrů je uvedeno v příloze. Náklad 40 výtisků publikace Závěrečná zpráva ARTýden 2019 - přesné zadání všech parametrů je uvedeno v příloze. Tato VZMR je zadávána postupem mimo režim zákona v souladu s ustanovením § 31 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v platném znění, a to s výjimkou zásad uvedených v ustanovení § 6 zákona, které jsou i pro toto zadávací řízení závazné. Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádnou z obdržených nabídek, nebo zrušit zadávací řízení do doby uzavření smlouvy. Dodavatelé (uchazeči) jsou vázáni svými nabídkami po dobu zadávacího řízení nebo do zrušení výběrového řízení. Každý dodavatel může podat jenom jednu nabídku. Pokud podá nabídek více, bude zadavatelem z výběru vyloučen.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.