Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Těžba dřeva harvestorovou technologií - V. etapa


Kategorie

Zemědělství, lesnictví a krajinářství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Stručný popisPředmětem plnění veřejné zakázky je řádné poskytování služeb, spočívajících v těžebních pracech harvestorovou technologií – kůrovcové těžby na lesním majetku ve vlastnictví České republiky, s příslušností hospodařit s majetkem státu pro zadavatele, a to na období roku 2020. Předmětem veřejné zakázky je provádění těžebních prací harvestorovou technologií v porostech na vytyčených plochách jednotlivých lesnických úseků zadavatele. Jedná se o těžbu dřeva se vznikem holiny, provedení výchovných zásahů a odkácení z přirozeného zmlazení včetně komplexní výroby dřeva na odvozním místě a vyvezení a zpracování nebo jiná likvidace klestu. Zpracování klestu musí být provedeno do 3 měsíců od ukončení těžby.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.11.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.