Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Testovací stav pro měření vibrací


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Jihočeský kraj

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka Testovacího stavu pro měření vibrací včetně dopravy na místo provozu, instalace na místě provozu, uvedení do provozu a základního zaškolení personálu.
Testovací stav bude určen pro měření vibrací během procesu lisování. Testovací stav bude sestávat ze dvou pracovních hnízd na společném masivním svařovaném rámu.
První hnízdo testovacího stavu umožní změřit geometrické rozměry testovaných vzorků pomocí 2D optického měřidla a rotační osy. Rozsah vnějších rozměrů vzorků je alespoň 1…40 mm. Dále bude dodána sada ručních kontaktních měřidel vnitřních průměrů pro rozsah alespoň 2…12 mm. K testovacímu stavu bude dodána čtečka DMC kódu.
Vibrace se budou měřit na druhém hnízdě stroje pomocí dodané škály 1-osých a 3-osých kontaktních akcelerometrů pro frekvence alespoň 0 Hz ... 25 kHz pro zrychlení do 2 000 g. Rozsah lisovacích sil je 0…15 kN (lisovací osu Kistler NCFH včetně řízení dodá zadavatel).
Součástí dodávky bude průmyslový PLC se softwarem s licencí plně kompatibilní se standardním řešením v rámci společnosti Robert Bosch, spol. s r.o. (RBCB), což je OpCon Control plus. PC pro měření vibrací a geometrických rozměrů bude dodáno včetně příslušného SW pro analýzu NVH, a SW pro vyhodnocení rozměrů kompatibilním se standardně používaným SW v RBCB – NI LabView.
Detailně je předmět plnění, případně další aspekty zakázky, definován v příloze č. 4 Zadávací dokumentace. Veškeré plnění je poptáváno jako jeden celek, není přípustné podat nabídku jen na vybrané aspekty/položky zakázky, a to zejména z důvodu nezbytné kompatibility všech dodávaných položek. Zadavatel vzhledem k předmětu zakázky neumožňuje dílčí plnění.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.05.2019 (13:00)

Registrujte se ZDARMA
Přihlašte se nebo se registrujte a získejte ZDARMA přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.