Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Technologický úsek přípravy na povrchovou úpravu


Kategorie

Opravy, revize a servisAuto-moto, dopravaSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je generální oprava současného odsávání a dopojení nových strojů do systému odsávání. Generální oprava zahrnuje stávající filtrační jednotku FJ 45, se kterou musí být všechny dodané díly a části kompatibilní. Jsoucí zařízení (FJ 45) dále obsahuje dvě hlavní na sobě nezávislé odsávací větve, včetně motorů, ovládání, potrubních celků a uzavíracích klapek. U jedné větve bude provedena změna trasování do jiné místnosti. Obě větve budou doplněny o chybějící potrubní částí (potrubí, kolena, redukce, uzávěry, pružné hadice, spojky, etc.).
S budovou realizace, zaměřením trasovaní, průměry potrubí, způsobem kotvení, etc. se budou moci účastníci seznámit na prohlídkovém dni. Zadavatel umožní všem dodavatelům prohlídku místa plnění, a to v termínu 2. 12. 2019 – 6. 12. 2019, a to pouze po předchozí domluvě min. 2 pracovní dny předem u kontaktní osoby zadavatele (viz Výzva).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 17.12.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.